Usługi brajlowskie

 

Zapraszamy na warsztaty "Zobaczyć dotykiem"

Ania i Magda są nauczycielkami dzieci niewidomych. Chętnie podzielą się swoim doświadczeniem podczas warsztatów, które prowadzą według opracowanego przez siebie scenariusza.
Jeśli chcecie pokazać swoim uczniom/podopiecznym świat osób niewidomych i słabowidzących, uwrażliwić na ich potrzeby i oswoić przez to niepełnosprawność, to zapraszamy do kontaktu. Ofertę kierujemy dla placówek z Poznania i okolic. Szczegóły w ulotce.

 

Ulotka. Tekst poniżej

 

 

Tekst ulotki.
Zobaczyć dotykiem warsztaty dla dzieci. Na zajęciach pokazujemy, jak żyją osoby niewidome, jakie mają potrzeby i jak możemy im pomóc. Uczymy o niepełnosprawności poprzez doświadczanie. W programie między innymi rozmowy o niepełnosprawności, scenki rodzajowe, nauka podstaw pisania Braille'a, prezentacja książeczek i pomocy dotykowych, zabawy ze zmysłami. O nas. Jesteśmy nauczycielkami i tyflopedagożkami. Od 15 lat pracujemy z dziećmi niewidomymi i słabowidzącymi w specjalistycznym ośrodku pod Poznaniem. Ania jest nauczycielką języka polskiego, Magda wychowawczynią w internecie. Praca z dziećmi z niepełnosprawnością wzroku jest naszą pasją. Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem, a przede wszystkim oswajać niepełnosprawność. Zapraszamy do kontaktu. Anna Bloch, numer telefonu: 508 118 965, Magdalena Elegańczyk, numer telefonu: 503 191 607